> ATS Inspect > Product Description

0000-00-00

Düzen Yöneticisi Modülü

İş İstasyonları ve Platformların Kişiselleştirilmesi

ATS Inspect’in Düzen Yöneticisi modülünü kullanarak, denetim ve tamir istasyonları için kişiselleştirilmiş ekran düzenleri tasarlayabilirsiniz. Bu modül, değişik kontrol işlevlerini (butonlar, görsel seçimi, etiketler, vb.) taşıma, yeniden boyutlandırma ve silme ile görsel sınırları seçmeyi ve kullanıcı etkileşimleri temelinde eylemleri tanımlamayı içerir.

Bu özellik, ayrıca, gerekirse tesiste bulunan masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ile taşınabilir cihazlar gibi farklı veri toplama platformlarının da kullanılmasını sağlayarak, herhangi bir platformun seçilmesi ve uygun girdi ekranlarının tasarlanması imkânını sunar. ATS Inspect sistemi, Ana Ekran, Arıza Ekranı ve Tamir Ekranı gibi birçok ekran “düzenini” içinde barındırmaktadır. Belirli bir denetim istasyonunun kullandığı ekranların toplamına “şablon” denilmektedir. Düzen Yöneticisi kullanılarak, her bir denetim ve tamir istasyonuna özgü şablonlar oluşturulabilir.


Product DescriptionATS Inspect 6.0 Webinar: Defect, Scrap and Rework Analysis Software

We are proud to introduce a brand new version of our industrial quality management software, ATS Inspect 6.0, which is designed to improve product quality and reduce...