> ATS Inspect > Product Description

0000-00-00

Veri Toplama Modülü

Kâğıt-kalem kullanılarak hazırlanan kontrol listeleri ihtiyacını ortadan kaldırır

ATS Inspect sistemini gerçek zamanlı veri toplama yönlendirmektedir. Hızlı, esnek ve güvenilir girdi, operatörlerin ve denetçilerin sistemi kullanmaya açık ve üretken olmalarını sağlar. Inspect, klavye, fare veya dokunmatik ekran seçenekleri sayesinde, bunların anında gerçekleşmesini mümkün kılar. Sistem, hem görsel hem de işlevsel veri girişini destekler.

Dijital fotoğraflar, Veri Toplama Modülü’nde çekilebilir ve saklanabilirken; CAD çizimleri, arıza konumunun doğru şekilde belirlenebilmesi için denetim ekranlarına aktarılabilir. Yakınlaştır (zoom) ve kaydır (scroll) işlevleri, gösterilen görüntü boyutundan büyük olan görsellerin kolay bir şekilde görüntülenmesine imkân sağlar.

Operatörler, ekran üzerindeki Denetim ve Bilgilendirme pencerelerini birleştiren Çoklu Arıza Girişi’ni kullanarak arızalı bir parça hakkındaki aynı bilgilendirmeyi hızlı bir şekilde birden fazla konuma uygulayabilirler. Bu özellik, çoklu bilgilendirmenin hızını arttırır, işlem süresini azaltır ve parçaların tamir istasyonlarına hızlı bir şekilde ulaştırılmasını sağlar.


Product DescriptionToyota Place New Order in Malaysia for Quality Inspection Software

ATS is happy to announce that their Quality Inspection Software, ATS Inspect, will soon be helping to maintain high production standards at Toyota in Malaysia.