> ATS Inspect > Product Description

0000-00-00

Administrátorský modul

Snadná instalace a nastavení

Nastavení systému kontroluje Administrátorský modul. Můžete upravovat nastavení související s výrobkem a jeho zobrazováním, nastavení pro jednotlivé stanice, díly, lokality, vady a další parametry související s výrobky. Většinu systémových vlastností může měnit přímo uživatel. Celý proces nastavení systému se významně zjednodušuje a zrychluje pomocí metody táhni a pusť (drag and drop). Import obrazových dat a jejich spojování s příslušnými produkty, umožňuje urychlit přípravu kontrol či auditů. Administrátorský modul je rovněž možné využít pro přípravu kontrolních seznamů a tyto následně přiřadit k jednotlivým pracovištím.

ATS Inspect podporuje vícejazyčnou komunikaci. Každá stanice může komunikovat s pracovníkem v jazyce podle jeho identifikačních údajů. V praxi to znamená, že zaměstnanci hovořící různými jazyky mohou sdílet tutéž pracovní stanici a využívat ji stejně efektivně. Lze také nastavit zásady zabezpečení systému pro jednotlivé uživatele či pracovní skupiny. Tímto způsobem je například možné určit, kdo může vkládat a editovat data.


Product DescriptionToyota Place New Order in Malaysia for Quality Inspection Software

ATS is happy to announce that their Quality Inspection Software, ATS Inspect, will soon be helping to maintain high production standards at Toyota in Malaysia.